6411 SAHARA NOIR TOP
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6411 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 220cm / 87inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 0kg |
| Block | 6411 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 7 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 0kg |